Čierna maska na čierne bodky

Vyskúšali ste už radu rôznych prípravkov, masiek na tvár, ktoré sľubovali hory-doly, ale žiadaný efekt nesplnili, hoci ste za nich doteraz zaplatili možno aj stovky eur? Nič nové. Každý predajca, ktorý túži po zárobku, niekedy výrobku pripíše také vlastnosti a schopnosti, ktoré nemá a nedokáže teda vyvolať požadovaný efekt. Inovatívnym, stopercentne overeným prípravkom na čierne bodky je ale čierna maska, ktorú sa podarilo vymiešať pokrokovým Kórejcom. Pochopiteľne, dnes už nie sú jediní výrobcovia tohto zázraku. Tieto kvalitné prípravky neobsahujú žiadne škodlivé alebo agresívne prímesi, ktoré by mohli narušiť citlivú pleť. V článku vám prezradíme, prečo je tento prípravok taký účinný, ako sa využíva, ale aj to, či môže jeho časté využívanie spôsobiť nejaké škody.

V čom spočíva jej tajomstvo?

Čierna maska má silný vplyv na elimináciu čiernych bodiek preto, že obsahuje prírodné zložky. Jej najsilnejšou zložkou je ale aktívne bambusové uhlie, ktoré priamo ovplyvňuje výskyt pórov na tvári. Okrem toho obsahuje aj iné prvky, ktoré pleť vyživia, hydratujú, vyčistia, vyliečia, zničia zápaly, zvýšia jej pružnosť, regenerujú, napnú, tým aj pozitívne pôsobia na vyrovnávanie existujúcich vrások atď. V čiernej maske na čierne bodky sa nachádzajú napr. vitamíny B5, A, E atď., extrakty z rôznych pleti prospešných rastlín, pšeničné klíčky, grapefruitový olej, kolagén či iné zložky.

Každý výrobca má špeciálnu receptúru a čierna maska na čierne bodky môže byť namiešaná u každého z nich v rôznom pomere. Taktiež nemusí mať každý prípravok rovnaké zloženie, i keď základ by mal byť rovnaký, a síce, že by mal byť vyrobený na prírodnej báze. Ak teda chcete vedieť, či vám čierna maska na čierne bodky neuškodí a či je kvalitná, sústreďte sa nielen na výrobcu, ale aj na jej zloženie. Viac-menej má výpovednú hodnotu aj jej cena. Ak vidíte, že jeden produkt sa od jeho konkurenta, ale inej značky, odlišuje aj v desiatkach eur, pravdepodobne niečo nebude v poriadku. Určite nie sme povrchní, ale vyplýva to nielen zo štúdií, ale aj z ohlasov tých, ktorí ich reálne vyskúšali.

Skutočne, nie je čierna maska na čierne bodky ako čierna maska. Niektoré, hlavne tie lacnejšie verzie, musíte používať často a stále, pričom efekt je len dočasný. Ak chcete na sebe vidieť dlhodobé výsledky, odporúčame si zakúpiť aspoň mesačnú kúru, s používaním 3x týždenne. Používatelia po nej zaznamenali vysoké zníženie, ba až úplné vymiznutie problémov týkajúcich sa ich pleti. Keď už nepočúvať názory a skúsenosti reálnych ľudí, komu inému veriť?

Na vyrážky, póry, akné aj na odumretú kožu

Čierna maska na tvár funguje nielen na čierne bodky, ale má pozitívny vplyv aj na jej iné časti. Eliminuje tvorbu vyrážok, pórov, očistí odumreté časti kože, čo má za následok krásne hebkú pleť po odstránení prípravku z pleti. Žiadne drhnutie či drahé metódy alebo prípravky použiteľné len jediný krát. S celou tubou čiernej masky na čierne bodky môžete procedúru opakovať nie raz, nie dvakrát, ale aj niekoľko týždňov. Pričom odporúčané čistenie predstavuje 2 až 3x za týždeň. Je možné, že ak tento prípravok splní to, čo sľubuje a odstráni veľké množstvo nečistôt, vaša pleť môže pôsobiť podráždene. Je to len kvôli uvoľneniu toho, čo bránilo jej voľnému dýchaniu. Po pár hodinách sčervenanie prejde.

Aplikácia čiernej masky je veľmi jednoduchá, pričom sa odporúča naniesť hrubšiu vrstvu na čierne bodky a iné problematické miesta tváre. Pleť predtým musí byť dôkladne vyčistená! Vyhnite sa hlavne miestam okolo očí, vlasov alebo tam, kde máte nejaké poranenie. Následne si môžete sadnúť pred televízor alebo ku počítaču, pretože minimálne 25 minút ju musíte nechať účinkovať. Čierna maska prenikne hlboko do tváre, kde pôsobí na čierne bodky, vyrážky a iné problematické miesta. Potom ju už stačí opatrne zlúpnuť. Ak vám na pleti ešte niečo z nej zostane, stačí to len zmyť vodou.

Čierna maska na čierne bodky z lepidla? To radšej ani neskúšajte!

Balenie čiernej maskyMožno ste počuli o rôznych domácich metódach, ktoré sa snažia napodobniť účinok tejto jedinečnej prírodnej zmesi. Mnoho zúfalých žien či mužov, ktorí trpia problémami pleti, si ale neuvedomujú závažnosť a prípadné dôsledky tohto počínania. Spojiť prášok čierneho uhlia s lepidlom je pre vašu pleť veľký risk, pretože jej môžu spôsobiť nenapraviteľné škody. Takáto domáca čierna maska na čierne bodky nielenže môže spôsobiť alergické reakcie, ale aj natrvalo narušiť epidermu. Ak vám teda za vaše zdravie a krásu nestojí priplatiť si o niečo viac (ale za kvalitný prípravok, ktorého využitie určite neoľutujete), potom sú naše slová zbytočné.

Pár slov na záver

Už nemusíte o krásnej bezproblémovej pleti len snívať a zároveň si ju ničiť babskými lacnými, no niekedy škodlivými metódami. Dnes vám ponúkame riešenie, i keď na prvý pohľad možno drahšie, ale o to efektívnejšie. Zo štúdií vyplýva, že drahšie produkty, a to sa týka aj čiernej masky na tvár, sú kvalitnejšie, efektívnejšie a majú väčší vplyv na elimináciu čiernych bodiek. To potvrdí nejeden užívateľ. Za kvalitu si človek musí odjakživa priplatiť. Hlavne ak chce docieliť to, čo si zaumienil. Je zbytočné míňať v súčte aj stovky eur za desiatky rôznych produktov, ktoré svoj účel nesplnia. Stačí, ak si za čiernu masku na tvár zaplatíte trošku viac raz a už nemusíte navštíviť ani kozmetické salóny, aby vás čiernych bodiek zbavili, ani hľadať iné efektívne metódy.